Inter Alia

Aktuality

3. března 2018

Jární slevy!

Vážení zákazníci!

Rádi vás upozorníme, že na celý sortiment výrobků z žuly platí slevy až 30%! Podrobněji o ceníku se můžete dozvědět u naších konzultantů a přes e-mail dotaz@interalia.cz. Přejeme Vám příjemný nákup!

13. ledna 2018

Nový rok - nové produkty!

Vážení zákazníci!

Rozšířili jsme pro vás naši nabídku, zejména mramoru béžových odstínu, a to jsou nové barvy Abayuba a Bege Bahia Classico. Jsou ideální pro koupelny a podlahy, mají půvabný vzhled. Pomohou Vám vytvořit příjemnou a zklidňující atmosféru. Ceník na výrobky je uveden na stránce “Katalog”.

Přejeme Vám příjemný nákup!

15. listopadu 2017

Čas pro útulnost

Vážení zákazníci!

Vánoce se už blíží; teď je ten pravý okamžik pro to, abychom se všichni připravili na dlouhé a temné zimní večery v pohodlí domova a okolí rodiny. Je čas vytvořit tu kouzelnou atmosféru, a co je k tomu lepší než dobrý krb, který se Vám pomůže uklidnit a stane se nádherným ozdobením Vašeho domova?

Nabídneme Vám ten nejlepší výrobek za skvělou cenu, aby Vánoce přinesli více klidu a štěstí než očekáváte!

Inter Alia logo

Hodnocení naších zákazníků

Jsem maximálně spokojen s přístupem společnosti, ač se jednalo o nestandardní objednávku, vše bylo vyřízeno, dokonce i odzkoušeno přímo na společnosti, ještěnež nám bylo zboží zasláno.

Výrobek přesně odpovídá vyobrazené fotografii.Též výborná komunikace ohledně mé objednávky.Doporučuji i ostatním nakupujícím.

Rozhodně doporučuji.

Objednávka byla dodána překvapivě rychle, bezvadně zabalená a hlavně odpovídá popisu i obrázku. Celou dobu jsem byla o průběhu vyřizování objednávky informována e-mailem. Nikdo mě neobtěžoval telefonáty. Děkuji.

Prostor pro Váš názor

0/5 1/5 2/5 3/5 4/5 5/5