Vítejte na komunitních stránkách hryTest Drive Unlimited 2

TDU1 Permanentní uzavření serverů

Zdravíme všechny řidiče! S lítostí Vám oznamujeme, že TDU1 servery budou permanentně uzavřeny na konci tohoto měsíce. Servery budou uzavřeny 29.9.2012. Děkujeme Vám za chvíle strávené u této hry a jako povzbuzení vám doporučujeme zkusit TDU2- nejnovější kousek z Test Drive série.

Podívejte se na http://atari.com/buy-games/racing/test-drive-unlimited-2Zveřejněno 19. září 2012

Test Drive® Ferrari Racing Legends - Právě vyšlo

Zdravíme všechny příznivce Test Drive! Jak jste si mohli všimnout, Test Drive a Ferrari spojily své síly, aby Vám přinesly poslední kousek z této legendární série! Test Drive: Ferrari Racing Legends Vás vtáhne do hry svými více než 50 modely legendární italské značky Ferrari z různých dob vývoje. Ultra-realistické ovládání a výkon na okruhu Vám přinesou ten nejlepší závodní zážitek. Právě vyšlo na PS3 a Xbox360, PC verze přijde brzy.

Kupte si Vaši kopii již dnes na Atari.comZveřejněno 13. července 2012

TDU2 DLC2 bude vydáno pro konzole 29. května!

DLC2 bude skutečně vydáno ke hře 29. května na Xbox360 a PS3. Vyražte na silnice s novými motocykly! Utíkejte k prodejci pro svoji Ducatti nebo Harley Davidson. S vydáním nových motocyklů přichází taktéž 16 nových výzev pro multiplayer, speciálně vytvořených jen pro toto DLC.

Pro více informací navštivte naše fóraZveřejněno 24. května 2012

Obsah DLC2 oznámen!

Rádi Vám představujeme nový herní obsah DLC2 - Moto pack! To znamená více obsahu a další vylepšení do hry! (Pozn.: Přesný datum vydání ještě nebyl oznámen, nicméně očekává se někdy okolo února 2012).

Zkraje roku tedy očekávejte novou nálož zážitků a vezměte na projížďku třeba Váš zcela nový Dodge Viper SRT10 ACR!Zveřejněno 9. prosince 2011