Napajedlo U Slona

Občerstvení v sportovně-rekreačním areálu

Sportovně-rekreační areál Podhorní Újezd

Sportovní areál Podhorní Újezd

O nás

Zajišťujeme provoz stánkového prodeje během letní sezóny. Jedná se o moderně vybavenou provozovnu s širokou nabídkou sortimentu. Zaměřujeme se na všechny kategorie zákazníku, jak pro děti, tak pro dospělé. Našim cílem je upsokojit i nejvíce náročné zákazníky, tudíž jsme zahrnuli do projede i Fresh smoothie a různé koktejly.

Také se zaměřujeme na víkendové akce v podobě živé hudby, každý rok pořádáme Zorb Fotbal a míčový osmy boj. Zároveň jsme schopný zajistit firemní večírky, narozeninové párty a různé jiné kulturní akce.

Popis areálu

Nabízíme prostor pro sportovní vyžití, aktivní odpočinek, pro spolkovou činnost, školení, či jen prostě pro setkání s přáteli v příjemném prostředí.

Vodní plocha 36 x 19 m je rozdělena na dvě části, část pro neplavce má ubíhající dno, v části pro plavce si můžete skočit do vody ze skokanského můstku.

Moderní osvětlené víceúčelové hřiště 36 x 18m s umělým povrchem umožňuje hrát tenis, volejbal, nohejbal, florbal, streetbal, kopanou a házenou. Travnaté hřiště 40 x 20m je určeno pro minifotbal. Vedle něj se nachází hřiště na plážový volejbal.

Samozřejmostí je dětské hřiště, které se nachází v nekuřácké zóně. Nově disponujeme workoutovým hřištěm pro posilováním vlastní vahou. Workoutové hřiště je vyrobeno z profilů 100 x 100 mm, má 2 vrstvy povrchové úpravy a je kotveno do betonových patek, které jsou zasypané kačírkem.

Pro pobyt jsou připraveny tři dřevěné chatky po čtyřech lůžkách, vybavené lednicí. V areálu je stánek s občerstvením, úschovna kol, půjčovna sportovního vybavení, připojení k internetu, kuchyň pro ubytované, sociální zázemí a venkovní posezení s občerstvením.

Informace o regionu - Český ráj

Český ráj leží padesát kilometrů severovýchodně od Prahy. Geograficky je ohraničen spojnicí Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Hodkovice nad Mohelkou, vrch Kopanina, Železný Brod, Semily, Nová Paka, Jičín, Kopidlno, Sobotka a Dolní Bousov. Na východě tento malebný region přechází v Podkrkonoší a na severu je ohraničen pásem Jizerských hor a Krkonoš. V tomto romantickém kraji ležícím na středním toku Jizery se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami - hrady, zámky, lidovou architekturu. A právě proto již v 19. století hosté lázní Sedmihorky začali tuto část země nazývat Český ráj.

Mimořádná členitost krajiny s charakteristickými skalními městy, rostlinnými a živočišnými společenstvy byla hlavním motivem pro vyhlášení první chráněné krajinné oblasti v tehdejší republice (vyhl. r. 1955). Z hlediska různorodosti krajiny a výskytu chráněných a ohrožených biologických druhů mají význam nejenom hluboké lesy, ale i systémy rybníků na vodních tocích a přilehlé fragmenty mokřadních ekosystémů. Jedinečnou členitost reliéfu dotvářejí i charakteristické výlevy vyvřelých hornin, jež tvoří krajinné dominanty (Trosky, Kozákov, Mužský, Vyskeř atd.).

Ve vyvřelých horninách Českého ráje navazujícího Podkrkonoší jsou mnohá naleziště achátů, ametystů, jaspisů, chalcedonů a jiných drahých kamenů. Lidé žijící v tomto kraji byli a dodnes jsou známi svojí řemeslnou dovedností. Železnobrodské sklářské výrobky, dřevěné hračky a formy semilských řezbářů, lomnické suchary, turnovské granátové šperky a broušené drahokamy si našly cestu do celého světa a dokázaly se zde prosadit.

A proto buďte vítáni v kraji dobrých lidí, přírodních krás, hradů, muzeí a tradiční řemeslné výroby!

Oblastní destinační společností pro turistický region Český ráj je Sdružení Český ráj, z. s. Bylo založeno v r. 1992 za účelem spolupráce členů s cílem trvale udržitelného rozvoje CR v oblasti. Hlavní činností jsou marketingové aktivity, které jsou realizovány ve spolupráci s partnery z veřejného, neziskového i privátního sektoru. SČR aktivně komunikuje se zástupci 3 krajů, Českou centrálou CR, informačními centry i okolními regiony. Spravuje webové prezentace, turistické produkty, vydává propagační materiály a certifikuje místní produkty.

Mnoho je kouzel, která sem přitahují obdivovatele přírody a sportovce. Procházíte slavnými turistickými stezkami, oklopeni krásou na dosah ruky. A jako neočekávaná překvapení čekají porůznu daleké výhledy. Na světlém obzoru se modře rýsuje Bezděz, Ralsko, Ještěd nebo zas Kozákov, Tábor, Trosky a hruboskalská bariéra se staroslavným Valdštejnem. A zříceniny četných hradů a Panteon, který je jako divadelní scéna romantické opery. A Suché skály, které se zvedly nad krajem v podivuhodném tvaru varhan.

Jako lokální patriot v dobrém slova smyslu si přeji a toužím, aby i tento web sem přivedl nové obdivovatele. Aby co nejvíce lidí poznalo ten kousek ráje v utěšené zahradě naší rodné země. Aby se z něho těšili, aby radostně těžili ze všech možností, které nabízí jejich zálibám, a aby si i svoje srdce vykoupali v jeho studánkách, v jeho křišťálovém vzduchu a sosnové vůni.

Z ráje se člověk vrací obrozen a posilněn na půdu každodenního života, jen zcela lehce zraněn touhou, vracet se znovu nazpátek. Ráje se prý nelze nasytit. Věřte, že ani s Českým rájem tomu není jinak.