Bleskovky

Slováci můžou přijít o MS 2019, či o Bratislavu. Nahradí ji Praha?

Důvodem jsou problémy s bratislavským stadionem Ondreje Nepely, který potřebuje rekonstrukci za přibližně pět milionů eur. Město však tuto částku odmítá zaplatit s tím, že se o to má postarat Slovenský svaz ledního hokeje, případně stat.

ČOV hledá dobrovolníky pro projekt Olympijských parků

Český olympijský výbor pořádá nábor dobrovolníků pro OLYMPIJSKÉ PARKY 2018, které se budou konat v Brně a Ostravě v termínu 9. - 25. 2. 2018.

Tréninkový plán do aplikace Coach Manager

Program Coach Manager je online aplikace pro trenéry, která nabízí množství funkcí, nástrojů a možností k usnadnění práce, administrativy a nabízí nové možnosti vzdělávání a práce s edukačními materiály.

Starší dorostenci Dynama ve Skutči porazili Kometu!

Bitva o první místo NOEN Extraligy staršího dorostu včera proběhla na zimním stadionu ve Skutči. Dynamo se skutečským odchovancem Miroslavem Sýkorou v sestavě zde prolomilo smůlu a poprvé ve Skutči zvítězilo. Rychlý a silový hokej - hlavní dva znaky dorostenecké extraligy - prezentovali v zápase oba týmy. První branku vstřelil v 6.minutě do sítě Komety Jan Černý. Ve zbytku první části měli pardubičtí herně navrch, útočné výpady Komety brzdil výborný Vlk v brance. Ve druhé třetině se hra vyrovnala, nejprve zvýšil na 2:0 ve 33.minutě Ondřej Matýs. Ani ne dvě minuty po něm však vrátil Kometu do kontaktu Jakub Matula. Třetí třetina začala lépe pro Kometu, v její páté minutě vyrovnal stav utkání Jan Süss. Poté se na skutečském stadionu začal hrát velice útočný hokej a v čase 46:58 byl Michal Pochobradský faulován ve vyložené šanci. Nařízené trestné střílení s naprostou grácií proměnil a vrátil Dynamu vedení. Dalších třicet vteřin na to byl v další vyložené šanci faulován brněnský Vojtěch Střondala a stejně jako tomu bylo v předešlé situaci, sudí nařídil TS. Narozdíl od Pochobradského ale Střondala neproměnil. To a další neproměněné šance Komety rozhodlo zápas. Potvrdilo se pravidlo nedáš - dostaneš a Dynamo v závěru utkání přidalo z hole Cháry další dvě branky a potvrdilo tak zisk tří bodů. Díky němu se pardubičtí mládežníci vrátili na čelo NOEN Extraligy.

Týden hokeje

Přijďte ve čtvrtek 26. ledna 2017 na zimní stadion města Skuteč na akci Týden hokeje. Od 16:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Skuteč ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu ve Skutči vůbec poprvé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy. Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Hladíka (728 059 898) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.


Máte dotaz? Pošlete nám e-mail

Jméno:
Váš E-Mail: