Kotle na míru


Montáž kotlů na míru jedině u nás. Jsem jediná firma ve východních čechách, která montuje plně automatické kotle firmy BLAZE HARMONY a dalších značek. Díky využití moderních technologií můžeme propojit kotle s vaším telefonem a tak nemusíte stále chodit kontrolovat váš kotel. Kotle se ovládají sami a tak není třeba manipulace a zdlouhavé nastavování, jednoduše naplníte zásobník a kotel se postará o vše ostatní.

Více zde

Dřevostavby


Každý si chce postavit dům dle svého, ale už menší skupina lidí si může tento sen realizovat. Dřevostavby jsou jedním s řešení finanční stránky nového domu. Oproti zděným stavbám mají dřevostavby mnoho výhod. Největší výhodou jsou nižší náklady a rychlá montáž. Pokud si myslíte, že dřevostavba musí vrzat, tak to už dávno není pravdou. Postavte si i vy svůj sen a udělejte radost své rodině.

Více zde

Stavební práce


Pokud potřebujete opravit zeď, vymalovat, nebo natáhnout novou elekrickou síť v domě, tato záložka je pro vás. Předělali jsme spoustu bytových jader, postavili několik domů, dokonce jsme pracovali i na výstavbě panelového domu. Prostě vše od A až po Z. Pokud vás zajímá více, rozklikněte tlačítko pod tímto textem.

Více zde

Fotogalerie


Přehled předešlích zakázek, které máme za sebou. Můžete si tak stručně prohlédnout, jakou práci a v jakém provedení máme za sebou a podle toho si udělat obrázek na naší firmu.

Více zde