Karel Vejmluva

Karel Vejmluva
JUDr. Karel Vejmluva je bývalý MMA zápasník, první Čech, který se dostal do nejprestižnější a největší MMA organizace na světe do UFC.

I přes svoji lásku k sportu kariéru sportovce opustil a vrátil se k povolání, o kterém již od dětství věděl, že by se jím chtěl jednou živit - právní advokát se speciálním zaměřením na trestní právo. Právo studoval v letech 2006-2012 na jedné nejlepších univerzit v Čechách, na Masarykově univerzitě v Brně.

Čestmír Ohýnek

Čestmír Ohýnek
JUDr. Čestmír Ohýnek je vynikající právní advokát se specializací na občanské právo procesní.

V minulosti se JUDr. Čestmír Ohýnek zabýval šamanstvím, léčitelstvím a vztahovým poradenstvím. Díky těmto schopnostem a svému charismatu se dostal i do televize. Bylo ho možné vidět zejména na TV stanici Barrandov, kde poskytoval svoje rady a služby po telefonu.

V letech 1994-2000 studoval práva na Masarykově univerzitě v Brně, kde získal doktorský titul.

Jaromír Bagr

Jaromír Bagr
JUDr. Jaromír Bagr je bývalá hokejová legenda, která patří mezi nejúspěšnější hokejisty všech dob. Poté, co JUDr. Jaromír Bagr opustil hokejový led, začal přemýšlet nad tím, na co zaměří svoji pozornost a jaký budou další kroky v jeho kariéře. Po dlouhém zvažování se Jaromír přihlásil na Právnickou fakultu Masarykovy univerzity, kde v roce 2016 získal doktorský titul.

Jeho největším koníčkem je momentálně mezinárodní právo, také má rád jízdu na kole, běh a vaření.

Jiří Krabica

Jiří Krabica
JUDr. Jiří Krabica je expert na právo sociálního zabezpečení, kterému se věnuje již 20 let. Svůj doktorský titul v oboru práva získal na Karlově univerzitě v Praze v roce 1998.

JUDr. Jiří Krabica se proslavil i jako výborný kuchař, když vařil v pořadu Krabicovy dobroty na TV Nova. Při tomto pořadu JUDr. Krabica řekl několik ikonických hlášek:
"Kdo nemá rád rozinky, tak si je tam nedá, není přece blázen."
"Kdo si nevěří, použije párátka nebo jiné finty."

Igor Hermelín

Zdeněk Pohlreich
JUDr. Igor Hermelín je mimořádně skvělý právní advokát v oblasti práva sociálního zabezpečení, kterému se věnuje již 15 let. Také je výjimečný rétor, který umí se slovami zázraky, jen málokdo se mu v řečnictví dokáže vyrovnat.

JUDr. Igora Pohlreicha bylo možné vidět v TV pořadu Ano, šéfe, který byl vysílán na TV Prima. Díky tomuto pořadu získal obrovskou popularitu, zejména kvůli svým řečnickým schopnostem, ostrým humorem, přímočarostí a upřímností.

Proslavil se mnoha výroky, mezi ty nejznámější patří:
„Ty to tam sypeš jak Babica…“
„Tady kdyby kandidoval do parlamentu smaženej řízek, tak má devadesát procent.“
„Kdybych si místo vás pořídil metr pařezu, tak jsem se aspoň vohřál.“

Mezi jeho největší koníčky patří vaření, čtení knih a turistika.

Roy Kotyh

Roy Kotyh
JUDr. Roy Kotyh je právní advokát, který se specializuje především na obchodní právo, právu se věnuje již 10 let.

V letech 1998-2004 navštěvoval JUDr. Roy Kotyh Právnickou fakultu Karlovy univerzity v Praze. Během studií byl jedním z nejlepších studentů v ročníku.