Vítejte na naší oficiální stránce

logoo

Kdo jsme ?

Jsme tělocvičná jednota Dobrodruška, vaše brána ke světu sportu a zdravého životního stylu.
Naše jednota byla založena s cílem podporovat sportovní aktivity v naší komunitě a poskytovat všem příležitost zapojit se do různých sportů.

Společně jsme dokázali mnohé!

Naše tělocvičná jednota Dobrodruška má bohatou historii sahající až do roku 1909, kdy byla tato jednota založena.

Rychlý přehled novinek z oddílů:

Novinky oddílu národní házené

V našem oddílu národní házené jsme nedávno vyhráli mistrovství ČR juniorů
a náš házenkářský A-tým mužů obsadil minulou sezónu v České nejvyšší lize krasné čtvrté místo, když padl v semifinále play-off s obhájcem titulu -Tymákovem.

Novinky oddílu karate

V oddílu karate jsme na nedávném turnajiv Hradci Králové získali několik zlatých medailí, což svědčí o tvrdé práci a oddanosti našich sportovců.

Novinky oddílu gymnastiky

Naše dvě děvčata Čr z oddílu sportovní gymnastiky se 18.11 na mistrovství ČR kvalifikovaly na mistrovství Evropy a talentovaná Eva Černá ho dokonce i vyhrála,
což se ještě nikdy nikomu z Čr nepovedlo!

Novinky oddílu badminotnu

Zapište si do kalendáře datum 14.1,
protože v tento datum Dobrodrušská jednota hostí prestižní turnaj "Tří králů" v badmintonu.