Králičí seznamka

Tento web vznikl z potřeby nabídnout i našim chlupatým přátelům možnost plně se realizovat ve svých vztazích. Každý králík i králice totiž dokáží zahrnout láskou nejen svoje majitele, ale taky samozřejmě svoje partnery. Není důvod jim to neumožnit - dokonce už i v EU existuje komise, která plánuje od roku 2015 zahrnout tzv. králičí kvóty. Takže se dočkáme brzy nejen rovnocenného zastoupení žen, homosexuálů, nebělochů, ale i našich milovaných králičků.

Jaká jsou pravidla pro účastníky seznamky?

Kompletní souhrn pravidel najdete v jejich přehledu. Základní pravidlo zůstává zřejmé: musíte vlastnit nějakého králíčka. Doporučujeme mít králíka náležitě vychovaného, schopného kvalitně komunikovat tak, aby dokázal svému partnerovi nabídnout to, co po něm bude partner chtít.

Další plány

Kromě již zmíněných kvót a logického zapojenínašich králíků do odborného i společenského života se naše sdružení chce zaměřit i na řešení jejich osobních problémů. Již nyní se začínají i na naší univerzitě realizovat obory, které k tomuto záměru přispějí, ať už se jedná o Sociální konvergence divergovaného králíka nebo Směřování k vyšší úrovni bobek po bobku a stranou není jistě možno ponechat ani oblíbený Metodický seminář dupání.