Produkty v našem obchodě

Toto jsou pouze produkty, které můžete nalézt v našem obchodě. Zde na internetu ještě nemáme možnost on-line nákupu. Můžete se pouze podívat jaké produkty nabízíme a následně, když budete vědět co potřebujete, je můžete koupit v obchodě.

stetec

Štětec da Vinci NOVA 1870

Popis: Je vyroben z vlasů z nejjemnějšího syntetického vlákna. Jeho štětiny jsou vynikající pro tvorbu přesných řízených tahů. Štětec má trvanlivou, bezešvou poniklovanou mosaznou úchytku.

Cena: 69 Kč / kus

stetec

Štětec Roubloff 1T24 plochý

Popis: Vysoce kvalitní štětce od špičkové značky Roubloff jsou totálním topem mezi uměleckými potřebami a jsou žádané u výtvarníků po celém světě. Výrobce je absolutní jedničkou ve svém oboru.

Cena: 69 Kč / kus

stetec

Štětec da Vinci NOVA 1875

Popis: Štětec da Vinci NOVA Synthetics pro umělce profesionály i začátečníky. Štětec s oválným hrotem typu Filbert vhodný pro olejové a akrylové barvy. Malování na různé druhy povrchů. Syntetické štětiny ve zlaté barvě. Má tzv. stříbrnou úchytku. Dlouhá dřevěná tmavozelená lakovaná rukojeť.

Cena: 89 Kč / kus

platno

Šepsované plátno na lepence 3mm

Popis: Šepsované plátno na lepence je upraveno bílým sepsi . Je vhodně pro malbu olejovými , akrylovými a temperovými barvami . Těší se velké popularitě mezi umělci , ale hlavně mezi studenty a lidmi, kteří mají malování pouze jako hobby.

Cena: 20 Kč

platno

Lněné malířské plátno na rámu

Popis: Prvotřídní malířské plátno vyrobené ze 100% čistého lnu, předem připravené dvojitým nátěrem šepsem. Gramáž plátna je 400 g / m², má středně velkou strukturu (12,5 x 12,5 nití / m²) a je vhodné pro všechny druhy malby.

Cena: 99 Kč (20x30cm) - 129 Kč (30x30cm) - 149 Kč (30x40cm)

barva

Akrylová barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Popis: Solo Goya Acrylic jsou nové, vysoce kvalitní akrylové barvy s vysokým obsahem pigmentu. Ideální akrylová barva pro malování na širokou škálu materiálů - papír, karton, lepenku, plátno, kámen, kov, dřevo, kůži a mnoho dalších syntetických materiálů.

Cena: 169 Kč

tempera

Temperové barvy Artist s Master Class

Popis: Temperové barvy z řady Master Class jsou vyrobeny na bázi vysoce kvalitních organických a anorganických pigmentů a polyvinylacetátové disperze. Vzhledem k jejich jemnému složení jsou vhodné pro dekorační a designérské práce.

Cena: 699 Kč

uhel

Uhel umělý NEGRO 5.6mm

Popis: Uhel umělý NEGRO 5,6 mm 6ks od výrobce Koh-i-noor vyrábějícího kvalitní pomůcky pro umělecké, školní či kancelářské potřeby. Uhel umělý NEGRO je produkt vysoké kvality určen na umělecké kreslení precizních děl, ale i větších ploch.

Cena: 79 Kč

profil

Barevné tužky Chameleon

Popis: Jedna tužka, dva barevné odstíny! Oboustranné barevné tužky Chameleon jsou určeny na kreslení, ilustrování, grafické a fine art práce. Sada obsahuje 25 barevných tužek, které jsou oboustranné, a tak máte k dispozici celkem 50 různých barevných odstínů.

Cena: 1 699 Kč

Přejít nahoru

© Nazarij Dovžanyn | Zápočtoví práce TNPW1 | 2020 | Čas: