O nás

Jsme skupina maminek, které zjistili, že v okolí Hradce Králové se nenachází žádná kvalitní škola plavání pro kojence a batolata. Takže jsme si udělali vlastní. Školka běží již od roku 2009, ale většina z nás má zkušenosti již z předešlé lokace, která byla zavřena v roku 2004.
Pro nás je plavání s dětmi nejen skvělý zážitek, ale i tvoření skvělé atmosféry pro vaše milované. Vidět, jak si zde tvoří zážitky a jak se pomalu, ale jistě učí plavat, je pro nás velikou radostí.
Doufáme, že nás kontaktujete a půjdete si zaplavat s námi. První, “testovací” hodina je zdarma.
Pokud máte nějaký dotaz, stížnost nebo upomínku, můžete nám napsat ve formuláři přiloženém v kolonce kontakt.

Provozní řád

Kurzy vedou instruktorky, které vlastní zdravotní průkaz a doklad o absolvování rekvalifikačního kurzu pro instruktory pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců, batolat a dětí předškolního věku u ministerstvem akreditovaného pracoviště. Před zahájením kurzu „plavání“ absolvují rodiče či doprovodné osoby úvodní seznámení, kde jsou informováni o účelu, metodice a organizaci kurzu, hygienických zásadách a bezpečnostních opatřeních. Dále jsou seznámeni s vlastním prostředím a provozním řádem, který každý obdrží v tištěné formě. Lekce se může účastnit pouze rodič nebo návštěvník s dítětem, který vlastní doklad o úhradě daného kurzu („plavenka“) či dané lekce. Tento doklad slouží jako vstupenka pro dítě a jednu dospělou osobu. „Plavenku“ je nutné nosit s sebou na každou lekci. Na lekce je nutné chodit s dostatečným předstihem, začátek lekce nelze posunout. Během lekce je nutné řídit se pokyny instruktorky. Do prostor bazénu nevstupujte dříve než 5 minut před začátkem Vaší lekce, abyste nerušili probíhající výuku. Do bazénu chodí s dítětem jedna osoba. Ve všech prostorách je přísný zákaz kouření. Prostor odpočinkové místnosti slouží k aklimatizaci a k nakrmení dětí, nezdržujte se v těchto prostorách nepřiměřeně a zbytečně dlouhou dobu (max. 45 minut), berte ohled na po Vás přicházející osoby. V herně a ostatních prostorách dodržujte pořádek a nenechávejte děti ničit vybavení, ať se u nás líbí Vám i Vašim dětem. Zameškaná lekce (např. při nemoci, nepřítomnosti apod.) se nahrazuje v náhradním termínu, který si rodič domluví s instruktorkou. Při absenci hlaste včas svoji neúčast SMS-kou(ve formě jméno dítěte, den a hodina “plavání“)