O mně

Můj profesní život

Co se týče mého osobního života, tak ten jsem celý život trávil vesnickým životem. I tak jsem se kromě např. zabíjení králíku kupodivu už ve třech letech dostal k počítačům - ano, na počítači jsem především hrál, ale i tak jsem věděl, že to bude ta věc, která mě bude provázet celým životem. Po ranné zkušenosti s MS-DOS a vyššími verzemi Windows jsem se začal zabývat opravami počítačů - a to jak softwarové, tak i hardwarové, což mě bavilo natolik, že jsem začal tento obor studovat.

Jan Hubený
To jsem já, Jan Hubený.

V roce 2018 jsem nastoupil na Deltu - Střední školu informatiky a ekonomie, kde jsem se zabýval oborem informační technologie. Kromě hardwarových a softwarových oprav jsem zde zavadil hlavně o programování - naučil jsem se zde mnoho programovacích technik a jazyků - např. C#, Javascript či PHP. Hlavně jsme se na SŠ zabývali webovým vývojem, takže HTML a CSS jsou mi také dobře známé. Kromě programování jsem se také až do maturity necelé 2 roky stíhal věnovat i zmíněným hardwarovým/softwarovým opravám ve formě brigády v jedné menší IT firmě.

Po maturitě jsem začal pracovat v menší firmě zaměřené na programování v jazyce PHP, kde k dnešnímu dni pracuji na remote. V současnou dobu se věnuji primárně studiu na vysoké škole - na fakultě informatiky a managementu na Univerzitě Hradec Králové - ale jsem otevřen jakékoliv spolupráci.

Můj osobní život

Na mém osobním životě není nic moc zajímavého. Abych to nějak jednoduše shrnul:

Fena Bella
A toto je Bella.