#ZaCizkrajov
Aktuální novinky
zápas
Přátelský zápas v neděli 20.3. od 14 hodin proti FC Peč
V sychravém nedělním odpoledni jsme odehráli další z přípravných přátelských zápasů v podobě derby v nedaleké Peči.Za silného větru toho ani jeden z týmů příliš nepředváděl a zápas nabídl spíše spoustu nepřesností a žádnou fotbalovou krásu. Za celý první poločas si každý tým připsal jedno nebezpečné zakončení mezi tři tyče, při kterých se ale zaskvěli oba brankáři.
zápas
Zimní turnaj OFS J. Hradec - 5. kolo ( 12. 3. 2022 )
V posledním skupinovém utkání zimního turnaje jsme se utkali o konečné 4. místo ve skupině "B". Od začátku byli mírně aktivnějším mužstvem hráči z Popelína, ale v průběhu prvního poločasu si zachytali oba brankáři. Úvodní branku vstřelili dle zápisu domácí popelínští hráči...
zápas
Okresní soutěž skupina "B" - 11. kolo ( 17. 10. 2021 )
V neděli nás čekal na závěř podzimní sezóny předehrávaný zápas proti soupeři z Černíče. Oba týmy začaly utkání vcelku rozpačitě, ale diváci na branky i přesto nečekali příliš dlouho. Již v 5. minutě vyvezl odražený míč z naší poloviny hřiště Petr Kubát, za půlící čárou odcentroval do vápna soupeře a Honza Volráb s notnou dávkou štěstí překonal hostujícího brankáře - 1:0. Bohužel netrvalo dlouho...