Machine Gun Kelly

Nový videoklip s singlu DAYWALKER!

DAYWALKER! cover

Poté co na svůj YouTube kanál nahrál nový single DAYWALKER!, na kterém spolupracoval CORPSEM diváci očekávali nový videoklip. Původní videoklip měl obsahovat pouze scénu, kde se Machine Gun Kelly mlátí na parkovišti, ale záběry byly moc krátké. CORPSE, nebo také Corpse Husband je v anonymitě a nechce, aby byla odhalena jeho tvář, takže si MGK vyžádal americkou streamerku Valkyrae, která ve videoklipu hraje CORPSE.

Machine Gun Kelly vydáná mukizál k novému albu.

Downfalls High cover

Nové album sklidilo obrovský úspěch a MGK měl v plánu udělat k němu i 46 minutový muzikál Downfalls High. Jedná se o pop punkový muzikál ze střední. Autor spolu s bubeníkem Travisem Barkerem vypráví příběh outsidera Fenixe, který se proti všem předpokladům seznámí s populární dívkou z jeho školy Scarlett. Před očima se nám odvíjí dramatický příběh jednoho obyčejného kluka z obyčejné střední školy. Samotný autor také říká, že nechtěl dělat tradiční veselý a dobrý konec, jako často vidíme ve filmech, protože skutečnost je často úplně jiná. Muzikál můžete shlédnout na jeho YouTube kanále.