AURA

jsme tu pro vás

O NÁS

KDO JSME?

Jsme tým zkušených a empatických psychoterapeutů, kteří jsou zde, aby vám poskytli podporu a pomoc při řešení vašich emocionálních, psychických a mezilidských výzev. Naše praxe spočívá v poskytování individuální a skupinové psychoterapie pro klienty různých věkových skupin a s různorodými potřebami.

NAŠE FILOZOFIE

Naším hlavním cílem je pomáhat lidem dosáhnout psychického a emocionálního blahobytu. Věříme, že každý jedinec je jedinečný, a proto přistupujeme k každému klientovi s respektem a porozuměním. Naše terapie jsou založeny na důvěře, otevřenosti a bezpečném prostředí pro sdílení vašich pocitů a myšlenek.

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI

INVIDUÁLNÍ TERAPIE

Individuální terapie je forma psychoterapie, kde pracujeme s vámi jedna na jedna. Tato forma terapie je zaměřena na prozkoumání vašich jedinečných problémů, cílů a potřeb. Během individuální terapie můžete svobodně sdílet své myšlenky, pocity a zážitky s terapeutem, což vám pomůže lépe porozumět sami sobě a najít způsoby, jak se vypořádat s obtížemi.

SKUPINOVÁ TERAPIE

Skupinová terapie je založena na interakci v rámci skupiny lidí. Skupiny poskytují bezpečný prostor, kde můžete sdílet své zkušenosti s ostatními, kteří procházejí podobnými problémy. Tato forma terapie může být velmi podpůrná, protože umožňuje vidět, že nejste sami s vašimi obtížemi a získávat různé perspektivy a podněty od ostatních členů skupiny.

RODINNÁ TERAPIE

Rodinná terapie se zaměřuje na pomoc rodinám řešit konflikty a zlepšit komunikaci. Terapeut pracuje s celou rodinou, aby identifikoval problémy v interakcích a pomohl najít způsoby, jak je řešit. Tato forma terapie může pomoci rodinám vytvořit zdravější a harmoničtější vztahy.

TERAPIE PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Terapie pro děti a mládež je speciální forma terapie, která je navržena tak, aby pomohla dětem a mladým lidem zvládat stres, emocionální výzvy a obtíže, které mohou vzniknout během jejich vývoje. Terapeuti se věnují potřebám mladých klientů a používají hry, kreslení a jiné metody, které jsou přizpůsobeny věku a rozvojové úrovni dětí.

TERAPIE PRO PÁRY

Terapie pro páry je určena k poskytnutí podpory párovým vztahům. Terapeuti vám mohou pomoci zlepšit komunikaci, porozumění a konfliktní dovednosti. Tato forma terapie je určena páru, který se snaží zvládat různé vztahové výzvy a posílit svou partnerskou spojitost.

KONTAKTUJE NÁS

KONTAKTOVÁNÍ JE PRVNÍ KRŮČEK K LEPŠÍMU ŽIVOTU

Pokud máte zájem o naše služby nebo máte dotazy ohledně psychoterapie, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli a poskytli vám podporu na cestě ke zlepšení vašeho psychického a emocionálního zdraví.