Fotbalový klub FC Strěldosítě hledá do svých týmů přípravek kluky, ale i děvčata, se zájmem hrát fotbal (ročníky 2006 – 2010). Na nezávazný trénink jsou vítání jak začínající děti, tak již aktivní hráči, kteří by měli zájem do našeho klubu přestoupit. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si!

Fotbalový klub FC Strěldosítě rovněž hledá trenéry pro mládežnické týmy. Vítáni jsou nejen držitelé trenérských licencí, ale rovněž začínající trenéři. Pokud máte chuť koncepčně pracovat v tradičním pražském klubu s ucelenou strukturou přípravy mládeže, kontaktujte nás ZDE!

Obrazek1

FC Strěldosítě - FK Přelouč B (3:1)

Branky: Novák J. 2x, Polec L.

Sestava: Novák J., Polec L., Dvořák V, Svoboda K., Veselý P., Marek P., Voda M., Němec M., Černý F., Pospíšil J., Vítek R. (stř. Vašata L., Fišar V., Horák E.)

FK Přelouč přijeli k dalšímu mistrovskému utkání s cílem získat tři body a posunout se tím do čela tabulky. To se jim ve velmi kvalitním utkání obou mužstev začalo rýsovat ve 22. minutě, kdy se ujali vedení nejlepším střelcem soutěže Navrátilem. Jenže ihned ve 25. minutě bylo srovnáno Polcem, který oklamal obránce i brankáře hostí. Ve vyrovnaném poločase šli hosté do vedení ještě jednou ve 29. minutě, ale naši hráči zásluhou Jiřího Nováka o tři minuty později srovnali. Začátek druhé půle vyšel lépe našemu mužstvu a v 59. minutě jsme po dvou přesných centrech Petra získali dvoubrankový náskok – 3:1. Pochvala pro celý kolektiv za předvedený výkon.

31.10.2020

Obrazek2

FC Strěldosítě - TJ Sokol Verměřovice (1:3)

Branky: Polec L.,

Sestava: Novák J., Polec L., Dvořák V, Svoboda K., Veselý P., Marek P., Voda M., Němec M.,Vašata L., Pospíšil J., Vítek R. (stř. Nerozhodný J., Fišar V., Horák E., Černý F.)

Po vyrovnané první půli jsme odcházeli do kabin za nerozhodného stavu, když se o naši branku postaral z brejku Libor Polec. Na obou stranách se zrodilo několik brankových příležitostí, bohužel pro diváky neskončily v síti. Druhá půle už nebyla tak pěkná pro oko jako první a branky dávali již pouze hosté. Zaslouženě si tak odváží tři body.