Logo společnosti Grayscale Photography, s.r.o.

O nás - Grayscale Photography s.r.o.

Grayscale photography, s.r.o. je firma zaměřená na fotografický průmysl, konkrétněji jeho klasickou podobu ve formě černobílé analogové fotografie. Je to jistě velmi specifická oblast podnikání, která osloví spíše menší část spotřebitelů, ale vzhledem k rozšířenosti tohoto oboru díky dostupným a snadno ovladatelným digitálním fotoaparátům, je klasická černobílá fotografie něco jedinečného.

Co se týče výběru obchodního jména, je pro něj jednoduchý důvod. Grayscale znamená v angličtině stupně šedé. Pro klasickou fotografii je užívaný výraz black and white a tudíž Grayscale photography má v zákazníkovi vzbudit dojem moderního pojetí klasické fotografie.

Naše společnost se nesnaží zůstat pozadu, ale vrátit toto řemeslo do rukou odborníků s kvalifikací. Dbáme na absolutní profesionalitu, preciznost provedení a porozumění klientovi a jeho přáním. Je to důležité už jenom z povahy našeho záměru. Z několika gigabajtových karet se vracíme zpět k pár snímkovým filmům, pomalejším fotoaparátům a delší přípravě záběrů. Ze svatby naši zákazníci tím pádem nebudou mít stovky kýčovitých a bezmyšlenkovitých fotografií, ale pár unikátních snímků, které je dokáží naplno vrátit zpět do nejšťastnějších okamžiků jejich životů. Naším cílem jsou tedy ti lidé, kteří si připlatí za kvalitu a neobvyklý zážitek.