Na této stránce najdete nové příběhy dětí, které potřebují pomoc.

A také se dozvíte o dětech, kterým jsme pomohli splnit jejich sen!

Adam

Adam

Adam je jedním z dvojčat v rodině Aleny a Radky. Adam a jeho bratr Kuba se narodili devět týdnů dříve. Ale navzdory tomu chlapci rostli a vyvíjeli se velmi dobře, dokud si rodiče nevšimli, že Adam začal trochu zaostávat za svým bratrem. Nedokázal se chytit za hlavu a ležel na břiše jen velmi obtížně. Rodiče šli k lékařům a ukázalo se, že má zhoubný nádor na mozku. Po operaci k jeho odstranění bylo Adamovi diagnostikováno poškození mozku. Čeká ho třináct měsíců chemoterapie a rehabilitace. Tento milý kluk potřebuje pomoc, neprojděte!


Vlad

Vlad

Dětské hřiště, hrazda, pád - a život 18letého chlapce se rozpadl na dvě části. Vlad snil o tom, že půjde na univerzitu, a teď sní o odchodu z nemocnice. Ukázalo se, že poranění páteře nebylo nejhorší: vyprovokovalo rakovinu, s níž Vlad bojuje na berlínské klinice. Ukrajinští lékaři odmítli Vladovi vyhlídky, němečtí lékaři mu dávají dobré šance na uzdravení a uzdravení. Pomozme Vladovi společně utéct!

Verunka

Verunka

Verunka se narodila předčasně ve 26. týdnu těhotenství a vážila pouhých 845 gramů. V nemocnici strávila tři měsíce, měla potíže s dýcháním, ale rodiče netušili, že by mohla přijít nějaká závažná komplikace či diagnóza. Bohužel Verunka doma později dostala zástavu dechu a rodiče ji museli oživovat. Poté však přišla pro rodinu další rána. Verunce byla diagnostikována dětská mozková obrna. Pomozte dívce ulehčit život!


Yura

Yura

Yura je jedenáctiletý chlapec studující v šesté třídě. Je velmi laskavý a aktivní, má rád hodiny práce a zpěvu, rád čte, chodí do šachové sekce. Může se zdát, že je to obyčejné dítě, ale není. Každý den potřebuje drahé léky, protože mu byla diagnostikována vzácná nemoc pro vzácná onemocnění, primární imunodeficience. Od narození má velmi slabou imunitu, která sama není schopna zvládat nemoci. Nyní má Yura ulcerózní kolitidu a opravdu potřebuje pilulky. Nezůstaňte lhostejní!