Hypotéka Hořice

Tento projekt se zaměřuje na zajišťování lepších podmínek úvěrů na bydlení pro občany města Hořice a blízkého okolí.

Proč s námi lidé spolupracují?

Reference

Alfonz Moucha

Kupovali jsme byt v Hradci Králové a úroková sazba nabídnutá bankou se nám zdála přijatelná. Po konzultaci s lidmi z Hypotéka Hořice jsme ovšem zjistili, že náš úvěr byl zapodmínkován dalšími poplatky. Lidé z Hypotéka Hořice zajistili stejný úvěr bez poplatků.

Jurij Bajkal

Doporučuji služby hypotečních makléřů z Hořic kde jenom můžu, dokázali zkonsolidovat mé tři úvěry v bance, ve které mi paní na pobočce řekla, že to nelze. Odmítli mě i u dalších tří bank.

Marie Curry

Kupoval jsem svůj druhý byt jako investiční nemovitost a měl jsem problémy se zástavou, jelikož můj aktuální byt je v družstevním domě. Pánové mi dokázali zajistit, abych úvěr dostal a já spokojeně vydělávám na nájmu.

Donald Trampoline

Při stavbě domu má člověk hodně starostí i bez běhání kolem úvěrů. Jsem rád, že jsem našel silné partnery, kteří vše zajistili a já jen podepisoval papíry.

Bugs Bundy

Úvěr, který jsem chtěl, mi sice zařídit nedokázali, nedokázal to ale ani nikdo jiný. Dostal jsem ovšem několik tipů, jak zvýšit svou atraktivitu pro banky a věřím, že za rok již úvěrovatelný budu. Děkuji.

Evžen Lakatoš

Příjemně mě překvapilo, že v oblasti financí existují i lidé, kteří Vám netlačí všemožné produkty, ale snaží se Vás vyslechnout, poradit a pomoci.