Reference

Alfonz Moucha

Kupovali jsme byt v Hradci Králové a úroková sazba nabídnutá bankou se nám zdála přijatelná. Po konzultaci s lidmi z Hypotéka Hořice jsme ovšem zjistili, že náš úvěr byl zapodmínkován dalšími poplatky. Lidé z Hypotéka Hořice zajistili stejný úvěr bez poplatků.

Jurij Bajkal

Doporučuji služby hypotečních makléřů z Hořic kde jenom můžu, dokázali zkonsolidovat mé tři úvěry v bance, ve které mi paní na pobočce řekla, že to nelze. Odmítli mě i u dalších tří bank.

Marie Curry

Kupoval jsem svůj druhý byt jako investiční nemovitost a měl jsem problémy se zástavou, jelikož můj aktuální byt je v družstevním domě. Pánové mi dokázali zajistit, abych úvěr dostal a já spokojeně vydělávám na nájmu.

Donald Trampoline

Při stavbě domu má člověk hodně starostí i bez běhání kolem úvěrů. Jsem rád, že jsem našel silné partnery, kteří vše zajistili a já jen podepisoval papíry.

Bugs Bundy

Úvěr, který jsem chtěl, mi sice zařídit nedokázali, nedokázal to ale ani nikdo jiný. Dostal jsem ovšem několik tipů, jak zvýšit svou atraktivitu pro banky a věřím, že za rok již úvěrovatelný budu. Děkuji.

Evžen Lakatoš

Příjemně mě překvapilo, že v oblasti financí existují i lidé, kteří Vám netlačí všemožné produkty, ale snaží se Vás vyslechnout, poradit a pomoci.

Gluteus Maximus

Jednoduše kvalitní hypoteční poradenství.

Ferdinand Poschel

Refinancování úvěru proběhlo rychle a hladce, platím teď každý měsíc o 1300 korun méně než předtím.

Arnošt Pompo

Jsem spokojen s komplexními službami, které Hypotéka Hořice poskytuje a rád je doporučuji dále.

Karel Slavík

Potřeboval jsem refinancovat úvěr a tito lidé to dokázali.. mohu k tomu říci jediné - tento rok jsem to rozhodně nečekal.

Ewa Fajná

Potřebovala jsem si vzít půjčku na pořízení velkoprostorové skříně se zpevněnými boky. Půjčku jsem dostala bez problémů.

Emma Destilovaná

Doporučuji Hypotéka Hořice. Jsou to profesionálové.