O nás

Kdo jsme?

Jsme skupina hypotečních makléřú fungující v Královehradeckém kraji již od roku 2012. Pro své klienty zajišťujeme financování jejich bydlení. Spolupracujeme s 12 hypotečními bankami fungujícími v rámci České Republiky. Za roky naší praxe jsme se setkali již s mnoha situacemi, které jsme pomohli našim klientům vyřešit tak, aby byli spokojeni s naší službou. O této skutečnosti se můžete přesvědčit i na stránce s referencemi.

Proč Finance Hořice?

Pocházíme z Hořic a právě zde spolupracujeme s nejvíce klienty. V Hořicích má člověk možnost obstarat si úvěr na bydlení u tří velkých bank. Pokud nepochodí tam, musí do větších měst. My vyplňujeme tuto díru na trhu a poskytujeme služby tří velkých bank doplněné o úvěry dalších devíti.

Proč nás vyhledat?

Jsme podnikatelé pracující pro klienta, ne pro banku. Díky tomu se můžete spolehnout, že budeme mít vždy za cíl, abyste platili co nejnižší úrok a co nejméně poplatků. Zároveň dokážeme zajistit i další služby které v bance nedostanete. Tím může být pojištění proti událostem, které mohou zabránit splácení úvěru, dokážeme vytvořit "protipáku", která Vám vytvoří rezervu a umožní předčasné splacení úvěru. Spolupracujeme s realitními kancelářemi, přes které Vám dokážeme vyhledat domov či kancelář vhodnou právě pro Vás.

Kdo je hypoteční makléř/hypoteční poradce?

Hypoteční poradce je osoba poskytující odborné poradenství v oblasti hypotečních úvěrů. Zabývá se porovnáváním aktuálních nabídek na hypotečním trhu, může vystupovat nezávisle i závisle na hypoteční bance. Porovnává úroky jednotlivých hypoték, jejich možnou výši, poplatky, dobu fixace a další parametry. Na základě nich by měl vybrat nejvhodnější hypotéku a výběr přizpůsobit konkrétním nárokům a požadavkům.

Hypoteční poradenství spadá do oblasti finančního poradenství. To se zabývá nejen zprostředkováním hypotečních úvěrů, ale také například zajištěním penzijního připojištění nebo stavebního spoření. Kvalitní hypoteční poradce by měl mít zkušenosti, znalosti a dokonalý přehled o produktech na trhu. Nezávislý hypoteční poradce nabízí produkty všech hypotečních bank. Z nich by měl vybrat pro své klienty ty nejvýhodnější s přihlédnutím k situaci klientů a jejich konkrétním požadavkům. Závislý hypoteční poradce nabízí produkty pouze konkrétní banky, se kterou spolupracuje. Každý hypoteční makléř by měl jednat kvalifikovaně a v souladu s dobrými mravy.


Výhody spolupráce

Máme mnohaleté zkušenosti s financováním nemovitostí

Již od roku 2013 pomáháme naším zákazníkům s financováním jejich bydlení. Náš tým hypotečních makléřu spolupracuje s realitními kancelářemi v tomto kraji a společně pro Vás zajišťují, aby obchod probíhal férově, aby provize realitní kanceláři byla úměrně vysoká, aby cena nemovitosti nebyla moc vysoká a abyste vždy věděli, jak se věci vyvíjejí. Spolehněte se na služby našich makléřu a poznáte, co je pro nás standardem kvality.

Jsme Vám nablízku

Nejsme zaměstnanci nadnárodní bankovní společnosti, jsme podnikatelé a pracujeme pro Vás. Jsme vždy k dispozici v Hořicích a okolí, abychom Vám mohli pomoci splnit si své sny s bydlením. V oblasti Hořic jsme již pomohli mnoha lidem, zkuste se podívat do sekce s referencemi a třeba narazíte na někoho ze svých známých, kdo by Vám o naší službě mohl povědět více.

-> Stránka s referencemi

Zdroje

http://www.rbreality.cz/clanky/rodinny-dum-na-klic-je-vyhodnym-bydlenimhttps://www.sbazar.cz/greba.tom/detail/25886915-na-prodej-rdchalupa-slabcice-piseckohttps://www.byty-trutnov.com/byty/byty-1-kk/http://www.konhefr.cz/projekt/domy-a-byty-v-lukach-horni-pocernice/https://cs.wikipedia.org/wiki/Hypote%C4%8Dn%C3%AD_%C3%BAv%C4%9Brhttps://cs.wikipedia.org/wiki/Hypote%C4%8Dn%C3%AD_poradcehttp://www.podkrkonosi.eu/dr-cs/102049-horice-v-podkrkonosi.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=LjaRh2EkODI